Edit
נסו אותנו
יצירת קשר

מאז 2007 מובילה ג'נסיס תפיסה חדשה הנוגעת לפוטנציאל העצום הגלום במיתוג. בתפיסה זו נישבו עסקים רבים שהבינו שכל עסק או רעיון, זקוק למעטפת מיתוג שלמה ואיכותית, הנוצרת בלוח זמנים מהיר ואשר משיגה תוצאות מוכחות.

דף הבית » למה לעשות פרסום וקידום בפייסבוק לעסק?

למה לעשות פרסום וקידום בפייסבוק לעסק?

פרסום וקידום בפייסבוק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

שוברים את הראש איך תוכלו לנפץ את תקרת הזכוכית? יכול להיות כי האופציה הטובה ביותר נמצאת ממש בידיים שלכם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לנצל אותה, ולקחת ממנה את כל היתרונות שהיא מציעה. אנו כמובן מדברים על פרסום וקידום בפייסבוק לעסק, מדובר על הפתרון הטוב והיעיל ביותר ברוב המקרים. מה הופך את האפשרות הזאת להיות האפשרות הרלוונטית גם לעסק שלך? אנו ננסה לרכז עבורך את כל הסיבות.

שיפור הקשר עם הלקוחות הקיימים

עוד לפני שנתחיל לדבר על הלקוחות החדשים שעשויים להגיע כתוצאה מהאפשרות של פרסום וקידום בפייסבוק, אנו רוצים לדבר דווקא על הלקוחות הקיימים. כאשר אתם מתחזקים עמוד עסקי בפייסבוק, אתם יכולים לשמור על קשר אידיאלי עם הלקוחות הנוכחיים שלכם. פתאום יהיה להם הרבה יותר קל ליצור אתכם קשר, והם ייראו כי הם יכולים לסמוך עליכם – ולא תהיה להם סיבה לעבור לבחור בחברה אחרת.

פרסום וקידום בפייסבוק בתקציב לכל כיס

בין אם יש לכם בעסק תקציב פרסום רחב ובין אם אין לכם תקציב פרסום בכלל, דרך פייסבוק תוכלו לבחור את האפשרות שהכי מתאימה לכם. כלומר תוכלו לבחור מראש את ההוצאה החודשית הרצויה על פרסום ברשתות החברתיות על פי התקציב שהעמדתם לרשותכם. כך תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו לא תכניסו את עצמכם לצרות, אך בו בזמן לא תתפשרו על פרסום בפייסבוק עם קידום איכותי.

פנייה ישירה לאלפי לקוחות פוטנציאליים

לא סתם כל עסק חדש או וותיק בוחר באפשרות של פרסום וקידום בפייסבוק. מדובר אולי על הפלטפורמה היחידה שמציעה פנייה ישירה לאלפי לקוחות פוטנציאליים בלחיצת כפתור. פתאום תוכלו לראות איך המודעה הצנועה שלכם הופכת להיות מודעה שמביא המון לקוחות חדשים. אולי אפילו תגיעו למצב שבו מרוב לקוחות חדשים, תצטרכו להרחיב את הפעילות העסקית.

אתם יכולים להפסיק מתי שבא לכם

כאשר אתם מפרסמים ומקדמים את העסק שלכם בפייסבוק, אתם לא צריכים להתחייב לתקופת זמן ספציפית. כלומר תוכלו להתחיל את הפרסום או הקידום מתי שנראה לכם לנכון, ובו בזמן תוכלו גם להפסיק את הפרסום בכל עת. החופשיות הזאת תביא אתכם למצב שבו לא תהיו בלחץ, ותמיד תוכלו לקבל את ההחלטות שנכונות לעסק שלכם בדיוק באותו הרגע.  

ניתן לשלב עם אפשרויות פרסום נוספות

ברוב המקרים פרסום וקידום בפייסבוק אמור לספק את הסחורה בצורה הכי טובה שיש. אך לא מעט עסקים מחליטים לבצע את הפרסום ברשתות החברתיות ביחד עם פרסום בפלטפורמות אחרות כגון פרסום בגוגל. חשוב שתדעו כי אין כל מניעה לבצע פרסום ביותר מאפיק אחד, כך שתוכלו להגדיל את החשיפה. זה משהו שאתם צריכים להיות מודעים אליו כאשר אתם בוחרים לפרסם או לקדם את העסק בפייסבוק.

העלות של פרסום או קידום העסק בפייסבוק משתנה בהתאם לדרישות שלכם. מצד אחד יהיה את התשלום שאותו תצטרכו לשלם לחברת המיתוג. מצד שני יהיה את התשלום שאותו תצטרכו להעביר ישירות לפייסבוק. אך תזכרו כי מדובר על הוצאה כספית שאמורה בשלב מסוים להחזיר את עצמה.

חד משמעית כן! קשה מאוד לחשוב על עסקים או חברות שלא יכולות לפרסם או לקדם את עצמן בפייסבוק. מכיוון שמדובר על הרשת החברתית הגדולה ביותר בעולם, ניתן למצוא בה אנשים מכל התחומים. כך שבטוח תוכלו למצוא בפייסבוק לקוחות פוטנציאליים עבור העסק שלכם ולא משנה על איזה עסק מדובר.

כל מי ששואל על פרסום וקידום בפייסבוק, ירצה גם לדעת באיזה שלב הוא יוכל לראות תוצאות. ברוב המקרים התוצאות אמורות להגיע באופן מידיי, כך שלא תצטרכו להמתין זמן רב. כמובן שהאפקטיביות של הפרסום משתנה על פי הניסיון של החברה שמבצעת אותו.

מכיוון שבפייסבוק יהיה ניתן לראות את התוצאות כמעט מיד, ההמלצה היא להתחיל עם הפרסום והקידום בו על ההתחלה. כך תוכלו לגייס את הלקוחות הראשונים שלכם, אלה שאחריהם יוכלו להגיע עוד לא מעט לקוחות חדשים שיתעניינו גם הם.

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page