Edit
נסו אותנו
יצירת קשר

מאז 2007 מובילה ג'נסיס תפיסה חדשה הנוגעת לפוטנציאל העצום הגלום במיתוג. בתפיסה זו נישבו עסקים רבים שהבינו שכל עסק או רעיון, זקוק למעטפת מיתוג שלמה ואיכותית, הנוצרת בלוח זמנים מהיר ואשר משיגה תוצאות מוכחות.

נווטו אלינו

לח"י 25 בני-ברק

דף הבית » ניהול מוניטין בגוגל – כך תנקו את השם שלכם ברשת

ניהול מוניטין בגוגל – כך תנקו את השם שלכם ברשת

ניהול מוניטין בגוגל
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הפרסום החיובי הוא ללא צל של ספק אחד מהדברים הכי חשובים לכל בעל עסק. אך איך אפשר להתמודד עם פרסום שלילי? הרי לצד הפרסומים החיוביים, כל עסק יצטרך להתמודד גם עם פרסומים שליליים. כל עוד הפרסומים השליליים הם ללא השפעה, אתם פשוט יכולים להתעלם מהם. אך מה חשוב לדעת כאשר הפרסומים הללו נמצאים בגוגל? זה בדיוק מה שעושים במסגרת ניהול מוניטין בגוגל. ג'נסיס מדיה המתמחה בשירותי פרסום בגוגל תנסה להסביר לכם כיצד תוכלו לנקות את השם שלכם ברחבי הרשת.

מראש תנסו להימנע מפרסומים שליליים

לא מעט בעלי עסקים שוכחים כי כל החלטה שלהם עלולה להביא לפרסומים שליליים. כאשר לקוח לא מרוצה מהשירות שהוא מקבל הוא מידע יפרוק את זה באינטרנט. אתם צריכים לעמוד על הרגליים האחוריות על מנת למנוע ממצבים כאלה לקרות. ניהול מוניטין בגוגל הוא המפלט האחרון שלכם, כל זאת אחרי שעשיתם כל מה שבאפשרותכם כדי להימנע מפרסום שלילי.

אל תנסו לבצע ניהול מוניטין בגוגל באופן עצמאי

בשורה התחתונה עליכם לדעת כי אפשר להתמודד עם פרסומים שליליים ברחבי הרשת. אך אל תנסו לקחת את המושכות לידיים שלכם, כי במקרה כזה המצב עלול עוד להחמיר. המטרה שלכם היא להעלים את הביקורות השליליות, וחשוב שתדעו שיש חברות שזוהי המומחיות שלהם. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להעביר להם את המושכות. החברות הללו יוכלו להביא אתכם למצב שבו המוניטין שלכם בגוגל יהיה מוניטין חיובי במיוחד.

ניתן לנהל משא ומתן עם בעלי אתרים

מצאתם פרסומים לא מחמיאים באתרים שונים? באמצעות התנהלות נכונה תוכלו להביא לכך שבעלי האתרים יסירו את הפרסומים הללו. אומנם בעלי האתרים לא יעשו זאת באופן מידיי, אך באמצעות משא ומתן נכון אתם עשויים לגרום לזה לקרות. אם תפנו אל אותם בעלי אתרים באופן עצמאי הם ככל הנראה יתעלמו מהבקשה שלכם. אך אם חברה מקצועית שמבינה עניין תפנה אליהם, הם ככל הנראה יענו לבקשה. אתם צריכים לגרום לאותם בעלי אתרים להבין כי הפרסומים שהם מפרסמים אינם נכונים.

תמיד אפשר לנסות לפנות לגוגל העולמית

אתם חושבים כי לדבר עם גוגל זה בלתי אפשרי? אומנם גוגל העולמית מקבלת המון פניות בכל יום, אך גם הפנייה שלכם יכולה לקבל מענה. אם מצאתם פרסומים שליליים בגוגל, תוכלו לפנות ישירות אליהם על מנת לבקש מהם להסיר את הפרסומים. ניהול מוניטין בגוגל זה לא דבר קל, אך אם תפנו לגורמים הנכונים תוכלו לקצור את הפירות. אנו ממליצים לכם שלא לפנות לגוגל באופן עצמאי כי יהיה לכם קשה להשיג תשובה.

הגדילו את כמות ההמלצות החיוביות

הכל בחיים זה עניין של מינון, גם כאשר אנו מדברים על מוניטין ברשת. ברגע שהפרסומים השליליים יגברו על הפרסומים החיוביים המצב שלכם לא יהיה מזהיר בלשון המעטה. אך ברגע שאתם תגדילו את כמות ההמלצות החיוביות הן ידחקו את כל הדברים הפחות חיוביים. ברגע שלקוח יראה כי יש המון המלצות חיוביות הוא אפילו לא יסתכל על הפרסומים הפחות מחמיאים.

קראו גם על: גוגל מפות

מספיק שעשיתם טעות אחת קטנה, ואתם עלולים למצוא את עצמכם נכנסים אל תוך בור ללא תחתית. במקרה שבו יש כמות גדולה של תוצאות שליליות, מוטב לפעול במהירות. תפנו לחברה אשר מתמחה בנושא של ניהול מוניטין בגוגל על מנת שהיא תסייע לכם להעלים את הביקורות הלא מחמיאות. פתאום תוכלו לראות איך הקערה מתהפכת על פיה.

משך זמן העבודה משתנה בהתאם לסוג הפרסומים שאיתם צריך להתמודד. יש פרסומים שקל מאוד להעלים אותם ויש פרסומים אחרים שיכולים להיעלם אחרי זמן רב. אך בפועל ברוב המקרים ניתן יהיה לראות תוצאות ראשוניות כבר כעבור מספר ימים. הכי חשוב שאתם מקבלים עדכון לכל אורך הדרך.

באופן עקרוני אפשר להתמודד בצורה יעילה עם כל הפרסומים השליליים שרק עולים לכם לראש. חברה אשר מתמחה בנושא של ניהול מוניטין ברשת ככל הנראה כבר העלימה את כל סוגי הפרסומים. אך לפני שאתם בוחרים בחברה כזאת או אחרת מוטב לבצע תיאום ציפיות מראש. כך אתם תוכלו לדעת בדיוק מה אתם עומדים לקבל שלא יהיו לכם הפתעות כאלה או אחרות.

אתם לא מקבלים ספר חוקים כאשר אתם מתחילים לשווק את העסק שלכם באינסטגרם. אתם תהיו אלה שתוכלו לקבוע את הקווים האדומים, ועד כמה אתם יכולים לגלות גמישות. כך גם בכל מה שקשור לתקציב שאותו תשקיעו בעת שיווק העסק. אתם אלה שקובעים מראש כמה אתם מוכנים להשקיע בשיווק העסקי, ומה הקו האדום מבחינתכם. זוהי עוד אחת מהסיבות שבגינה לא מעט בעלי עסקים בחרו באפשרות הזאת.

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה