Edit
נסו אותנו
יצירת קשר

מאז 2007 מובילה ג'נסיס תפיסה חדשה הנוגעת לפוטנציאל העצום הגלום במיתוג. בתפיסה זו נישבו עסקים רבים שהבינו שכל עסק או רעיון, זקוק למעטפת מיתוג שלמה ואיכותית, הנוצרת בלוח זמנים מהיר ואשר משיגה תוצאות מוכחות.

דף הבית » פרסום בוויז מה חשוב לדעת

פרסום בוויז מה חשוב לדעת

פרסום בוויז מה חשוב לדעת
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

היום אין נהג, אשר לא משתמש בתוכנת WAZE, וכן לרבים, לפחות הצעירים שביננו, נדמה כי תמיד התוכנה הזו הייתה קיימת. מעטים לא יודעים כי כיום התוכנה הפכה לכלי פרסומי, ראשון במעלה, על מנת לפרסם מוצרים או עסקים. האנשים, אשר התרגלו לכך, הם אינם זקוקים לשאול עוברי אורח בעיר זרה, איך להגיע למקום שאליו חפצה נפשם, והתוכנה נפוצה מאד בקרב העם, עד שכולם שכחו שהיא לא הייתה קיימת מאז ומעולם. בנוסף להכוונה בדרך, התוכנה מכוונת את הנהג ונותנת לו עדכונים רבים לגבי מצב הכביש, מזהירה אותו מפני אכיפה בדרך, ובנוסף לכך נותנת מידע לנהגים, והנהגים אוהבים אותה מאד, ולכן פרסום בה יכול לעבוד, זהו מיתוג עסקי מצוין.

יתרונות הפרסום בוויז 

פרסום בוויז בעל יתרונות רבים:

  • נראות וחשיפה 

ככל שאתם מפרסמים את המוצר שלכם ללקוחות רבים יותר, ותפוצה גבוהה, כך יש סיכוי שתגיעו ללקוחות רבים יותר, וכך ניתן לפרסם בוויז גם לנהגים הנמצאים בדרכים בתוך הרכב, וכן בזמן הנהיגה.

  • ניווט לבית העסק

היתרון הכי גדול של וויז, לעומת פרסומות באפיקים אחרים, אדם רואה בוויז, לדוגמא, פרסומת על מסעדה קרובה, וכך הוא יכול לנווט ישירות לבית העסק, ללא צורך לחפש את הרחוב או לשאול את האנשים.

  • פרסום מבוסס מיקום

מדובר בפרסום, שהוא ייעודי ומיוחד, ניתן לפרסם את השירות או המוצר בפרסום לאזורים ספציפיים. פרסום זה אינו פונה אל קהל יעד רחב מאד, אלא לקהל היעד הגר באותה העיר, שבה השירות או המוצר קיים, ולכן הפרסום פונה לקהל היעד הצריך והיכול לקנות את המוצר וכך הפרסום יכול להיות אמין יותר.

  • עלויות זולות 

לעומת ערוצים אחרים, כמו למשל פרסום בגוגל או ברשתות החברתיות, שבהם הפרסום יכול לעלות אלפי שקלים בחודש במקרה הטוב, ולא תמיד יכול לתת לכם תוצאות אפקטיביות, לפרסום בוויז יש יתרון משום שהמחיר להקלקה עולה מעט.

פרסום בוויז 

הפרסום בוויז מאפשר לבעלי עסקים רבים ולחנויות שונות לפרסם את עצמם בה. ניתן לראות כי יש בישראל מעל ל22,000 נהגים, אשר משתמשים באופן יום יומי במערכת וויז, וכך בעלי החנויות והעסקים יכולים להגיע לנהגים בדרכים, וכן בזמן נהיגה ממקום למקום.

ניתן לפרסם בוויז במספר דרכים:

סיכה ממותגת

זוהי סיכה המופיעה על המפה בזמן, שהנהג נמצא קרוב לבית העסק או בסביבה שלו, וכאשר הנהג לוחץ על הסיכה הוא יכול לראות את הפרטים של העסק ואת שעות הפעילות, טלפון, מייל, לינק לאתר, ועוד.

באמצעות באנר פופ-אפ

מודעות קופצות ניתן לראות, שזוהי גם אפשרות של פרסום בוויז. הנהג יכול לראות את הפרטים של החנות, וכן ניתן לאתר עסק מסוים, כאשר מאתרים את העסק ניתן לצפות במודעות המוצגות על ידו. 

עם זאת חשוב להדגיש כי וויז מאפשרת לפרסם  רק 4 עסקים במסלול נסיעה אחד, כך עלות הכסף ששולם עבור המודעה הוא זה שקובע, אך בשנים האחרונות ניתן לראות שכמעט אין בידול הפרסום בין עסקים גדולים לעסקים קטנים.

תשלום 

התשלום לוויז מתבצע רטרואקטיבית חודש לאחר הפרסום, ובנוסף לתשלומים שנתיים כפי שנקבע. 

מכיוון שהאפשרויות של וויז נרחבות מאד, צריך בעל מקצוע שידע להתאים לעסק שלכם את האפשרות המתאימה ביותר, לכן במצב זה פנייה לבעל מקצוע אמין ומקצועי המתמחה בפרסום בוויז יוכל לבצע עבורכם פרסום, שיעלה לכם את המכירות ואת הרווחים מהעסק שלכם. מבין כל האופציות הקיימות בשוק הפרסום בוויז תמיד עובד, וגם עולה זול יותר מאפשרויות פרסום אחרות.

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט

צריך עזרה? קבל הצעה תוך שעה