Edit
נסו אותנו
יצירת קשר

מאז 2007 מובילה ג'נסיס תפיסה חדשה הנוגעת לפוטנציאל העצום הגלום במיתוג. בתפיסה זו נישבו עסקים רבים שהבינו שכל עסק או רעיון, זקוק למעטפת מיתוג שלמה ואיכותית, הנוצרת בלוח זמנים מהיר ואשר משיגה תוצאות מוכחות.

נווטו אלינו

לח"י 25 בני-ברק

דף הבית » קידום עסקים באינסטגרם – טיפים שימושיים במיוחד

קידום עסקים באינסטגרם – טיפים שימושיים במיוחד

קידום עסקים באינסטגרם
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כל בעל עסק יודע כי הרשתות החברתיות הן כוח חסר תקדים, וכל עסק מוכרח להשתמש בהן בתבונה. זוהי הסיבה כי קידום עסקים באינסטגרם זה לא עניין של מה בכך. מדובר על עניין קריטי שיכול לעשות את ההבדל בין הצלחה עסקית לבין כישלון עסקי. כמובן שאנו החלטנו להרים את הכפפה על מנת לתת לכם כמה טיפים חשובים שיכולים לסייע לכם להצליח בגדול בתהליך של קידום באינסטגרם.

תקשרו בין חשבון האינסטגרם לחשבון הפייסבוק

אחד מהטיפים הכי יעילים בכל מה שקשור לנושא של קידום עסקים באינסטגרם זה לבצע חיבור על פייסבוק. הסיבה היא שתוכלו להריץ קמפיינים משותפים בכל הרשתות החברתיות וזה יקל עליכם ממש. כך לא תמצאו את עצמכם במצב שבו תצטרכו להתעסק בכל פעם עם רשת חברתית אחרת. התהליך עצמו הוא מאוד קצר, והתועלת שתוכלו להרוויח ממנו היא תועלת גבוהה במיוחד.

תדאגו לעלות תמונות לעמוד באופן קבוע

לבצע קידום עסקים באינסטגרם זה לא משחק ילדים, ולעיתים מדובר על משרה מלאה לכל דבר ועניין. ישנה חובה לעדכן את העמוד עם תמונות וסרטונים על בסיס קבוע. אל תביאו אתכם למצב שבו העמוד העסקי נשאר ריק והשקיעו בתהליך של פרסום באינסטגרם, הזנחה של העמוד העסקי עלול להביא למצב שבגינו לא מעט עוקבים יעזבו. החשבון העסקי שלכם חייב להיות מעניין כדי שכל העוקבים יישארו מסוקרנים באופן תמידי.

תנסו תמיד לצאת קצת מחוץ לקופסה

רוב התמונות או הסרטונים שתעלו יהיו קשורים בצורה כזאת או אחרת לעסק שלכם, וזה בהחלט מובן. אך עליכם לקחת בחשבון כי אם תעלו כל הזמן את אותו התוכן, זה עלול לשעמם את העוקבים. המטרה שלכם היא לנסות לחשוב כיצד תוכלו לחשוב מחוץ לקופסא וליצור עניין אצל העוקבים. אפילו אם זה אומר שתצטרכו לצאת קצת מאזור הנוחות.

אל תנסו להיות מה שאתם לא

כאשר אנו מדברים על קידום עסקים באינסטגרם, ישנו צורך לשמור על אותנטיות. פרופיל עסקי שלא שומר על אותנטיות הוא כזה שלא מחזיק מעמד יותר מידיי זמן. אל תנסו להיות מה שאתם לא, כי בסוף זה עוד עלול להתגלות על ידי העוקבים שלכם. תמיד תשדרו את מה שקורה בעסק או בכל מקום אחר בצורה הכי טבעית שיש, זה מה שיקנה את העוקבים.  

תמיד טוב לבצע שיתופי פעולה עם עסקים אחרים

קידום עסקים באינסטגרם מתבסס בין היתר על שיתופי פעולה אפקטיביים עם בעלי עסקים אחרים. תזכרו כי גם עסקים אחרים בדיוק כמוכם רוצים להתקדם ברשתות החברתיות. כך שאם אתם תשתפו איתם פעולה, הם יכולים לתרום לכם – ואתם יכולים לתרום להם. ברוב המקרים כאשר שיתוף הפעולה הוא פורה, תוכלו לקצור את הפירות בתוך זמן קצר במיוחד.

אינסטגרם הפכה להיות לאחת מהרשתות החברתיות המובילה בעולם, ולכן על העסק שלכם להימצא בה. אתם לא יכולים להביא אתכם למצב שבו העסק שלכם לא יהיה ברשתות החברתיות הכי חזקות. כך תוכלו לדעת כי בכל רגע נתון תוכלו להביא עוד לקוחות שיבצעו אינטראקציה אתכם בדרך כזאת או אחרת.

כיום אפשר להגיד בפה מלא כי כל עסק יוכל למצוא את עצמו מתקדם באינסטגרם, כל זאת בתנאי שהקידום יהיה בצורה אפקטיבית. האינסטגרם הפכה להיות רלוונטית כמעט לכולם, ותוכלו למצוא בה גולשים שיכולים להיות גם לקוחות. פתאום תוכלו לראות איך העסק שלכם משנה את פניו.

בשונה מאפיקי פרסום אחרים שיכול לקחת זמן רב עד שתיראו בהם תוצאות, כאן המצב אמור להיות שונה. קידום עסקים באינסטגרם יכול להביא תוצאות תוך זמן קצר, יש כאלה שאומרים אפילו באופן מידיי. מיד לאחר שהפרסום יצא לדרך, תוכלו לראות את השינוי ברלוונטיות של כל המוצרים.

בהחלט כן, תוכלו לבצע שילוב של פרסומים בכל הרשתות החברתיות. מה שגם אם תבחרו את החשבון באינסטגרם לחשבון בפייסבוק תוכלו לקבל תועלת גבוהה במיוחד. כל הפרסומים יהיו אפקטיביים בכל אחת מהרשתות החברתיות מבלי שיהיה עליכם להתאמץ יתר על המידה או לבצע מהלכים נוספים.

מאמרים נוספים

מי שמתעפץ שיעמוד!

סרטונים שיעזרו לכם להחזיק מעמד.

פרסום באינטרנט
Sorry, our business is not operational at this hour

Please try our contact page